До списку новин

У п’ятій черзі секції 10.1 завершено мурування внутрішніх стін

24 квітня 2023

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. В п’ятій черзі в секції 10.1 комплексу «Вежа» завершено мурування внутрішніх стін, облаштування побутової та ливневої каналізації і покрівлі даху. На завершальному етапі монтаж віконних конструкцій. Про це повідомив керівник проєкту будівництва.

В третій черзі в секції 7.1 триває підготовка до влаштування вертикальних конструкцій шостого поверху, в секції 7.2 завершується мурування зовнішніх стін, в секціях 7.2 і 7.3 виконується мурування внутрішніх стін, в секції 8.1 практично закінчена кладка внутрішніх стін, триває облаштування фасаду.

В першій і другій чергах виконується монтаж перил і лічильників, завершується укладання плитки в місцях загального користування.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у нашому відділі продажу. Контакти за посиланням.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Підпишіться на новини та акції
Дякуємо, що підписались на нашу розсилку!
Забудовники

ПП «Львівінтерсервіс»

ТОВ «Вежа на Хмельницького»

ТОВ «Брама на Хмельницького»

Приєднуйтеся до наших соцмереж
Зв’яжіться з нами зручним способом
(032) 229-54-63
Зворотній зв'язок
Курс валют станом на 4/24/2024 становить 39.64 грн.
Відділи продажу
Львів, вул. Володимира Великого, 10
© 2024  Підзамче. Вежа. Всі права захищено.Політика конфіденційності
Зроблено у WEZOM
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.