До списку новин

Квартира в іпотеку від SkyBank

17 серпня 2023

Корпорація Нерухомості РІЕЛ рада повідомити, що SkyBank, в рамках державної іпотечної програми «єОселя», акредитував житловий комплекс «Вежа» (першу та другу черги), що є частиною великого проєкту «Містечко Підзамче» у Львові. Тож тепер наші клієнти зможуть отримати кредит для придбання житла на етапі будівництва зі ставкою 3% та 7% річних.

«Ми постійно працюємо над залученням банків до співпраці, адже тисячі людей в Україні наразі потребують даху над головою. І сьогодні надзвичайно важлива місія їм його побудувати. А доступні іпотечні кредити якраз дають можливість людям купувати нові помешкання», – каже Дмитро Жеребило, керівник департаменту корпоративних фінансів Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

Варто зазначити, що важливим нововведенням програми «єОселя» є придбання житла в будинках на стадії будівництва (раніше дозволялося лише в добудованих). Для позичальників – це розширює можливість вибирати найоптимальніший варіант помешкання та місце розташування будинку. Для держави – це неабиякий поштовх економіці. Адже будівництво є драйвером багатьох процесів, які активізують цілу низьку суміжних виробництв, що забезпечують податкові надходження до бюджету.

РІЕЛ системно працює з єОселя з минулого року. Компанія має підписані угоди на купівлю квартир та договори на стадії опрацювання. Генеральний директор КН РІЕЛ Ростислав Мельник зазначає: «Це надзвичайно чудова новина. Це можливість для більшої кількості людей придбати необхідне їм житло. РІЕЛ в своєму портфелі має чимало пропозицій готових помешкань та таких, що перебувають в активній стадії зведення. А співпраця з SkyBank лише посилить наші можливості на користь клієнтів».

Тож, якщо ви зацікавлені в придбані житла від РІЕЛ в іпотеку «єОселя», за цим посиланням знайдете покроковий алгоритм дій: https://riel.ua/sales/pokrokoviy-algoritm

А більше інформації про доступну нерухомість за програмою «єОселя» – дізнавайтесь у наших відділах продажу. Контакти за посиланням.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Підпишіться на новини та акції
Дякуємо, що підписались на нашу розсилку!
Забудовники

ПП «Львівінтерсервіс»

ТОВ «Вежа на Хмельницького»

ТОВ «Брама на Хмельницького»

Приєднуйтеся до наших соцмереж
Зв’яжіться з нами зручним способом
(032) 229-54-63
Зворотній зв'язок
Курс валют станом на 4/24/2024 становить 39.64 грн.
Відділи продажу
Львів, вул. Володимира Великого, 10
© 2024  Підзамче. Вежа. Всі права захищено.Політика конфіденційності
Зроблено у WEZOM
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.